Stránky STREET CLUBU

Tak jo.. kdo jsme??? Jsme skupina mladých lidí, navíc křesťanů, kteří jsme se rozhodli dělat věci pro lidičky z našeho okolí, pro lidičky ve věku od...do... :) co děláme, proč a jak a zač?? a tom více na těch to skorostránkách :)

Co už máme za sebou :)

Tak jo, už je to nějaký pátek, co fungujeme, co pořádáme různé akce a akcičky a tady bude prostor tady tyto street věci komentovat, rozepsat se o nich...zavzpomínat... pokud by jste měli jakýkoliv příspěvek, od fotky až po článek nebo jen jednoslovný koment, tak to buď hoďte do komentářů nebo ještě lépe pošlete na mejlík denisa.rohrer@seznam.cz  super, tak oukey doukey, toť vše prozatím...

CO TO JE??

Je to setkání, kde se můžete potkat s mladými křesťany, společně zazpívat si, povídat si, potkat se i s těmi, co studují v Olmiku nebo Praze ;) na pořadu dne budou i modlitby a slovíčko a taky jídlo a pití a pokec a hry :)

KDY A KDE TO JE??

V sobotu 28.3.2009 od 16:00 ve sboru AC Bohumín (nad Korunou, tam, kde bývá Street Club)

A KDO MŮŽE PŘIJÍT??

Kdokoliv, kdo má zájem o věci výše napsané a víc...také pro ty, kdo chtěji zjistit, jak asi takové setkání probíhá...a pro ty, kteří se chtěji bavit hlouběji o křesťanských věcech i ;)

A CO JEŠTĚ JE TŘEBA VĚDĚT??

- sebou penízky na dlabanec + chipsy

- ozvěte se Pajinovi, jestli dorazíte na číslo 739201585

- sebou taky chuť být s lidmi...a užít si celý ten společný čas :)

 
v případě dotazu kontaktujte "Denču" na emailu "denisa.rohrer@seznam.cz" anebo...doplníme později :)