Stránky STREET CLUBU

Tak jo.. kdo jsme??? Jsme skupina mladých lidí, navíc křesťanů, kteří jsme se rozhodli dělat věci pro lidičky z našeho okolí, pro lidičky ve věku od...do... :) co děláme, proč a jak a zač?? a tom více na těch to skorostránkách :)

English Campy

letošní. . . . . . . . . 28.7. - 4.8. 2007 . . . . . . . . . . . letošní

English Camp = Anglický Tábor

Tak jo... co to English Camp je?? Je to týdenní akce v horách na nějakám hotýlku, nebo středisku. Je to týden, kde se angličtině nevyhnete. Je to místo, kde potkáte rodilé mluvčí z Ameriky. Je to čas, kdy se vaše angličtina zlepší, kdy se naučíte spoustu nového, kde si zasportujete, kde si podiskutujete na různá témata, kde se dozvíte různé pohledy na různé věci, kde uslyšíte i něco o křesťanství.... Je to příležitost, potkat nové i staré známé :) Je to možnost navázat mezinárodní kontakty. Je to něco, na co se jen tak nezapomíná. Je to akce, kterou dělá bohumínský Street Club ve spolupráci s KAMem (Křesťanská akademie mladých)...
......léto už se blíží......
Tak tak nějak by měly vypadat letošní přihlášky na english camp :)
Nějakou dobu zpátky jsem si hrála s fotkama a povedlo se mi vytvořit takový typický den na kempu :) takže.....takhle nějak vypadá normální kempácký den :)
 
v případě dotazu kontaktujte "Denču" na emailu "denisa.rohrer@seznam.cz" anebo...doplníme později :)