Stránky STREET CLUBU

Tak jo.. kdo jsme??? Jsme skupina mladých lidí, navíc křesťanů, kteří jsme se rozhodli dělat věci pro lidičky z našeho okolí, pro lidičky ve věku od...do... :) co děláme, proč a jak a zač?? a tom více na těch to skorostránkách :)

Aktuality

Odjezd na chatu se blíží... (leaving for cabin is coming)..

Tak jo..info, které potřebujete nutně vědět!!!
V pátek 3.10.2008 sraz na bohumínském nádraží v 15:15...
Návrat v neděli 16:35

Další věci:

sebou si krom normálního oblečení vemte i černý nebo bílý outfit (gatě i mikina nebo tričko musí být buď všechny černé nebo všechny bílé...pokud nemáte tak buď hodně tmavé nebo hodně světlé...)

a nezapomeňte si vzít jídlo na páteční večeři!!! (jinak budete muset škemrat u jirky nebo jindry a to se přece nedělá :)

(Ok..info you need to know...

This Friday we have a rendezvous at 3:15 pm at bohumin train station...for Cesky Tesin people it is train leaving from CT 4:20 pm (Mosty u Jablunkova direction)

Coming back on Sunday at 4:35 pm to Bohumin..

Other things:

bring either all black or all white outfit together with your normal / regular clothes...if u do not have all black or white..bring something what is either really dark or really light :)

and do not forget to bring food for friday's dinner (otherwise you would need to whimper for food Jirka or Jindra and this is what should not be normal right? :)

Žádné komentáře
 
v případě dotazu kontaktujte "Denču" na emailu "denisa.rohrer@seznam.cz" anebo...doplníme později :)